Megoldásra vár

Közterületen elhagyott motorkerékpár és személygépkocsik

Tisztelt Szolgáltató!

Ezúton szeretném bejelenteni azt a hónapok óta fennálló tarthatatlan állapotot, mi szerint a megadott címen a mellékelten csatolt képek szerinti gépjárművek teljesen kibelezett, lepusztult, szeméttel teledobált állapotukban akadályozzák a közúti forgalmat azzal, hogy sok esetben az abból kiszerelt, illetve kilopkodott, azonban feleslegessé vált egyes darabok, alkatrészek a közúton szétaszórva hevernek és egyebekben szőrnyű látképet festenek.

Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Őzsuta u. 85

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Közterületen elhagyott 2 db személygépkocsi és 1 db motorkerékpár"-ról "Közterületen elhagyott motorkerékpár és személygépkocsik"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A képfelvételek alapján a jármű forgalomképtelen járműnek minősül, amit a megadott címen ellenőrizni fognak közterület-felügyelőink. Tájékoztatom, hogy amennyiben a irányad...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Otthagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szetrohad mohás auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csillaghegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    2 otthagyott auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csillaghegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére