Megoldott

Vezetéken lógó doboz

Anonim Járókelő

Valószínűleg a közlekedési lámpára szerelt kamera doboza két vezetéken lóg és himbálózik a szélben.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szabadföld út

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott, köszönjük!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Szabadföld út - M0 csomópontban észlelt, leszakadt elektromos szekrénnyel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett a zöld.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Róbert
    Illetékes: Budapest Közút
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kijelölt parkolósávot kérünk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Enikő utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére