Megoldásra vár

Illegális szemét

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.13.

XIV. ker. Zuglói Városgazdálkodási Zrt. válasza:
„Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes.
Megkeresésünkre az a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége az alábbi tájékoztatást adta:

A Szuglói körvasútsort és a Rákospalotai körvasútsort áprilisban bejárta illetékes részlegünk és a hulladékokat felmérték, azok elszállítása jelenleg is ütemezés alatt van”

-----

Illegalis szemetet raktak le a vasuti toltes oldalaba.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor 3

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Illegalis szemetet raktak le a vasuti toltes oldalaba."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.13. XIV. ker. Zuglói Városgazdálkodási Zrt. válasza: „Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes. Megkeresésünkre az a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége az alábbi tájékoztatást adta: A Szugló...

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00146603 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes.
    Megkeresésünkre az a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szerv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "Illegalis szemet"-ról "Illegális szemét"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére