Válaszra vár

Tarthatatlan állapotok Zuglóban a választások előtt.

Tisztelt Illetékesek!

Elviselhetetlen állapotok uralkodnak Zugló egyes területein. A Gizella út 14 szám előtti járdán, illetve a parkolóknal évek óta tarthatatlan helyzet áll fenn. Szemét és emberi valamint állati ürülèkek halmozódik fel folyamatosan. Kérem tegyenek ez ellen .

Köszönöm

Egy zuglói lakos

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gizella út 14

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Viktor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leszerelt kutyapiszok kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére