Megoldásra vár

Megdőlt és koszos tábla

Tisztelt Budapest Közút!
A Czakó utca sarkán a képen látható tábla megdőlt, illetve a zóna-vége tábla koszos.
Kérem lehetőség szerint javítani!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Czakó u. 9

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A fénykép alapján megállapítható, hogy a jelzőtábla tartó oszlop dőlésének a mértéke még elfogadható. Amennyiben a dőlés továb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dőlő táblaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Poller a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyhágó utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Feszty Árpád utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére