Válaszra vár

Kopott és takart tábla

Tisztelt Illetékes!
A Czakó utca elején található gyermekek tábla erősen lekopott, illetve az előtte lévő 30-as Zóna tábla alig látható, szinte a fába van téve.
Nem lehetne a lámpaoszlopra helyezni azt is? Kis lomb mellett is alig lesz látható ott.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Czakó u. 9

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dőlő táblaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Poller a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyhágó utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Feszty Árpád utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére