Megoldásra vár

Elfordult táblák

A XIV. Ker. Fogarasi út - Álmos vezér útja kereszteződésnél a kijelölt gyalogos-átkelőhely táblák kissé elfordultak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 85

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtesszük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Leírás: cid:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére