Megoldásra vár

Elhagyott tábla

A Kazinczy u. 52/b előtt egy sarokban fekszik egy jelzőtábla.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 52b/B

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla elszállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Közútkezelő!

    Kérjük Önöket, hogy az alábbi bejelentésben szereplő tábla helyreállításához, szabályossá tételéhez szükséges intézkedéseket – a bejelentő Járókelő Közhasznú Egyesület tájékozta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla a Budapest Közúté lesz
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére