Megoldott

Elhanyagolt rakpart szakasz

A pesti oldalon az Árpád hídtól a Margit híd felé sétálva végig elhanyagolt, és főleg gazos rakpart várja az embereket. Jó lenne, hogy ha lenne felelőse ennek a résznek. A kép csak egy példa, de sajnos bármely pontján készülhettek volna hasonló képek.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Halászbástya hajó

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Munkatársaink elvégezték a területen a gyomirtást.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/146531/elhanyagolt-rakpart-szakasz/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. FŐKERT Divízió az illetékes.

    Köszönöm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda !Gyomnövény benövése!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szemeretelep (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Járdák hiánya a Flórián téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére