Megoldott

Tűzcsap ereszt

Újpesten, a Lázás Ervin iskola és a Virág óvoda között lévő tűzcsap zárfedelének egy része letörött, így könnyen leesik és így folyamatosan folyik a víz belőle.
Egyelőre visszatettük és valamennyire sikerült is csökkenteni a folyást, de így is csöpög valamennyire és nem is túl tartós megoldás, könnyen lejöhet bármikor.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Erzsébet u. 31

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia,

    megnéztem ma és úgy tűnik, hogy a sapka még mindig a törött, viszont most már nem csöpög, valószínűleg elzárták(?)
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Megoldódott azóta a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed, valamint a telefonos bejelentést!
    Amennyiben már sikeresen elhárították a hibát, ha nem haragszol, n...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentettem időközben a +36 80 247 247-es számon is
  • Szatmáry László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem mindig záródik a csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovacs Gergo
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vízelvezetés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Zsolt
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Homoktövis utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére