Megoldott

Parkolás a járdán gyalogátkelőhely előtt

Anonim Járókelő

A kedves tulajdonos tekintettel a gyalogosokra és kerékpárosokra is szépen elfoglalta a járdát, belelógva a kerékpársávba is, mindezt a kijelölt gyalogátkelőhely előtt.. 13. Kerület, Vágány utca, a Róbert Károly úti felüljáró alatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 1402-Vágány utca-Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00146499 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Önkormányzati Rendészet tájékoztatása szerint a bejelentésben szereplő jármű ellenőrzésük időpontjában már nem volt a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt közterület - senkiföldje

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére