Válaszra vár

Hiányzó útburkolati jelek

Felteszem újra a problémát, amit 2020-ban jeleztem, azóta sem történt érdemi változás.
Adott keresztezodesben lekoptak teljesen az utburkolati jelek. 2 sav talalhato amibol nem egyertelmu melyik az egyenesen halado es a szembol jovoknek sem mindig tiszta a haladasi rend. Megallas helye es a gyalogatkelo sem latszik egyaltalan.
Talán idei évi útburkolati jel felújítási listában is szerepelni fog?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 3

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Deák Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült közlekedési tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött tábla, terelő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kép utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére