Megoldott

Újpest városkapu parkoló takarítás

Kedves FKF!

Érdeklődni szeretnénk, hogy mikor tervezik kitakarítani az Újpest Városkapunál található parkolót és a Bocskai utca 5. szám előtti közterületet. Tudomásunk szerint ez a főváros gondozásában álló terület, rendszeres takarítása elmarad. Képek mellékelve. A korhadt fák, bokrok kezelése is időszerű lenne.

Köszönettel,
Juhász János

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai utca

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/146491/ujpest-varoskapu-parkolo-takaritas/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Juhász János hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a takarítás hiánya más problémát is előidéz rendszeresen. A képek ma készültek, a csatorna eltömődik. Jól látszik, hogy milyen állapotban van az utca burkolata. Kérjük a takarítást, hogy bejuth...
  • Juhász János hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép
  • Juhász János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez ma reggelre történt szerencse, hogy autó nem volt alatta. Azonnali felülvizsgálatot kérnénk az itt lakók nevében.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Juhász János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Beatrix L
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Esti italozás eredménye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére