Válaszra vár

Leszakadt redőny

A Kuny Domokos u. 9. alatt lévő lakóház egyik 3. emeleti ablakán a redőny szakadtan lóg.
Ez az arra közlekedő járókelők számára veszélyes lehet.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Kuny Domokos u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "leszakadt redőny"-ról "Leszakadt redőny"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH I. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • Varga Gabriella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    omlik a homlokzat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Retek utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kőtömb a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Munkácsy Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Választási plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Vaddisznós utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére