Válaszra vár

szemét, sitt elhelyezése és zöldterületi parkolás

Anonim Járókelő

Budapest XIV. ker. Mexikói út 37. számmal szemben a vasúti töltés aljában 10-15 építési hulladékos zsákot dobtak ki, majd néhány hét múlva már bontott bútorlapokat is kidobtak nagyobb mennyiségben.
Korábban kirakott építési hulladékot már egyszer szívességből elvitt egy kivitelező, aki nálam dolgozott, de mostanában nem jár erre.
A probléma abból is adódik, hogy a töltés oldala nem önkormányzati terület és nem tartozik a parkolási övezetbe. A parkolási társulás nem nézi ezeket az autókat, a közterületesek pedig nem járnak erre. Ezért sokan parkolnak ott, a zöld felületet kitapossák és kisteherautókkal is itt parkolnak, amelyekről észrevétlenül le tudják dobálni a szemetet, sittet.
(Illetve a probléma kettős, mert nem csak a szemét kihelyezésről van szó, hanem zöld területen történő parkolásról is)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 146458 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Védgát utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére