Megoldott

Hiányzó tűzcsap kupak

Anonim Járókelő

A 16 kerületben a Nógrádverőce utcában hiányzik a Tűzcscap egyik kupakja.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Nógrádverőce út 55

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 146440 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XVI.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves János!

    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    BAH-csomópont (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére