Megoldásra vár

elhagyot roncs autó

Elhagyott roncs autó amelyet a közteresek magasról letojnak. Ha rajtuk múlik akkor Budapest egy roncstelep. Sokadik megkeresésre sem foglalkoznak érdemlegesen az ügyel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Nádasdy u. 2

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/2598-7/2024 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    Adminisztrációs és Ügyviteli Csoport
    csop...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Wágner Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gönczy Pál utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Mátyás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére