Válaszra vár

Mély kátyú

Anonim Járókelő

Balesetveszélyes mély kátyú a járda mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Gyimesi út 26

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    besüllyedt út/kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő I
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Vágóhíd utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadó útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére