Megoldásra vár

Roncs autó tárolása közterületi parkolóban

Fehér Opel Cora-B gépjármű, betört hátsó ablakkal áll hónapok óta közterületi parkolóban.
Jármű szolgáltatási platform szerint forgalomból ki van vonva ideiglenesen, nincs érvényes műszaki vizsgája se kötelező felelősség biztosítása sem. Olyan helyen tárolják ezt a használaton kívüli autót ahol nap mint nap probléma a parkolóhely találás.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lukács György u. 1-2

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A képfelvételek alapján a jármű forgalomképtelen járműnek minősül, amit a megadott címen ellenőrizni fognak közterület-felügyelőink. Tájékoztatom, hogy amennyiben a irányad...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Otthagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szetrohad mohás auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csillaghegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    2 otthagyott auto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csillaghegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére