Megoldatlan

Elhagyott jármű

Hetek óta elhagyatottan áll, kilyukadt kerékkel.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Esze Tamás u. 51

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    a gépkocsi hatósági jelzéssel rendelkezik, érvényes műszaki engedéllyel rendelkezik, ezért nem minősül üzemképtelen járműnek.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. május 23-án érkezett, 146395. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre.

    A Kispesti Rendészeti Központ munkat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Zöld Panka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    0
    Megoldott
    0

    Elhagyatott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére