Megoldott

beton elemek közötti hézagok a 14-es villamos megállójában

Anonim Járókelő

A beton elemek közötti hézagok a 14-es villamos megállójában nincsenek kitöltve kötőanyaggal, ezért amikor esik az eső, feljön a sár a hézagokból ahogy a villamos áthalad rajta (1.-2. kép)
Ahogy szárazzá válik az idő porrá válik és a villamos porfelhőt csinál, ahogy áthalad rajta.

A 3. képen jól látszik hogy a kötőanyaggal kellene kitöltve lennie mindegyik hézagnak.
Kérem intézkedésüket, a hézagokat kérem töltsék meg kötőanyaggal a villamos megállójában.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest-központ

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes szakmai válasza alapján.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0022445/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00146384

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört kuka oszlop villamosmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vadaskerti utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tájékoztató tábla hever a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére