Megoldott

Csőtörés

Folyik a víz.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kisgazda u. 27

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Urbán Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, törölhető.
    Tegnap megnéztem, nincs most ott vízfolyás. Talán természetes talajvíz-feltörés lehetett a sok csapadék után.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Törölhető.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Simon!
    Segítenél nekünk? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Annamária
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 146383 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem ivóvíz.
  • Urbán Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés idopontjában a föld alól szivárgott.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pocsolya, esővíz.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Urbán Simon bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csap csöpögés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Honfoglalás utca (II. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hiányzó közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Zöldlomb utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére