Megerősítésre vár

Fa törzse nyomja fel a burkolatot

Anonim Járókelő

Fa törzse nyomja fel a burkolatot, ez balesetveszélyes és kijáratot is akadályozza

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Rokolya u. 30

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. visszajelezte, hogy megvizsgálják a megoldási lehetőségeket és legkésőbb június 30-ig javítják a járdát és a gépkocsi behajtót
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ott felejtett kordon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Méhész Mária
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Angyalföldi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útban levő padok szálloda előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Pozsonyi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére