Megoldásra vár

Kiszáradt fa

Zugló, Egressy út 178/ e ( volt Pascal Bisztró) előtt, a parkoló szélén lévő zöldfelület közepén évek óta áll egy ferde, kiszáradt, kisméretű fa.
Kérnénk szíves eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 178e

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00146359 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a Budapest, XIV. kerület Egressy út 178/e. szám előtti száraz fa kivágását elvégeztetik.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Csilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csertő utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy fa letört ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pöstyén utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére