Megoldásra vár

Gyalogos átkelőhely hiánya

Anonim Járókelő

Bp XVI. kerületében, forgalmas útszakaszon, buszmegállók mellett, hiányzó gyalogos átkelőhely.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hunyadvár utca

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVI. ker. Bökényföldi úton a Hunyadvár u.-nál lévő autóbusz megállóhelyek környezetében – mint általánosan a főútvonalakon a tömegközlekedési megállóhelyek környezetében - a kij
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett a zöld.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Róbert
    Illetékes: Budapest Közút
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kijelölt parkolósávot kérünk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Enikő utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére