Válaszra vár

Blaha Lujza téri tó

A Blaha Lujza téren a 7-es busz megállójában a legkisebb eső után is hatalmas pocsolya keletkezik, amit nem képes elvezetni a csatorna, így azt a busz mindig felcsapja a járdára.
Ideiglenesen legyenek szívesek kitakarítani a víznyelőt, hosszú távon pedig mérjék fel, hogy lehetne a víznyelő kapacitását megnövelni.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Koszorú utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Repedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére