Megoldásra vár

Nem működö jelzőlámpa

A XVII. kerületben, a Pesti út és a Keresztúri út kereszteződésénél, a Tesco-hoz vezető bekötő útnál lévő gyalogos átkelőhelyhez tartozó jelzőlámpa (Kőbánya irányban) nem működik szabad jelzésnél.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 5–7

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVII. Pesti út - Keresztúri út csomópontban észlelt, hibás gyalogos jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Áramütés veszélye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére