Megoldott

Népliget felüljáró alatt nagy mennyiségű lóürülék

Anonim Járókelő

Népliget felüljáró alatt nagy mennyiségű lóürülék a térképen piros pin-nel jelölt helyen (távolsági buszok fordulója a híd alatt).

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Népliget M

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza alapján
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió! Köszönöm eljárásuk és segítségük, válaszuk!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét és gallyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétrúgott kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére