Válaszra vár

Beszakadt úttest

frissítés:2024.05.22.
FCSM válasza:
A terület nem az FCSM kezelésében van.
________

Tisztelt Illetékesek! 1141 Budapest Vízakna u 35/b előtt beszakadt az úttest.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vízakna u. 35b

Hozzászólások

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő !

    Kérem az ügy áttételét a XIV kerületnek.

    Köszönöm
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! 1141 Budapest Vizakna u 35/b előtt beszakadt az úttest."-ról "frissítés:2024.05.22. FCSM válasza: A terület nem az FCSM kezelésében van. ________ Tisztelt Illetékesek! 1141 Budapest Vízakna u 35/b előtt beszakadt az úttest."-ra.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található
    víznyelő nincs társaságunk üzemeltetési körében, ezért a probléma
    megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Úthiba sorozat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mirtusz u. 22 Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Sándor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mirtusz utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére