Megoldott

Elhagyott kerékpár

Elhagyott kerékpár legalább 5 éve a tárolóban

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Nyár u. 9

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint megoldva.
  • Erzsébetváros Rendészeti Igazgatóságaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A mai napon kollégáink eltávolították a kerékpárt és beszállították Igazgatóságunk Százház utcai telephelyére.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszakadt kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére