Megoldásra vár

Kátyúk

A 16. kerületi Batsányi János úton a 91. szám előtt, illetve ugyanezen az úton a Színjátszó utca kereszteződésében meg van süllyedve az útpálya, és kátyú is kialakult, vagy kialakulóban van, borzasztó nagyot dobnak a kocsin. A két helyszín között kb. 150 méter van.
Kérem szíves segítségüket!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Batsányi János út 91

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kátyúk a 16. kerületi Batsányi János úton"-ról "Kátyúk"-ra.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bodor Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Óriási kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére