Megoldásra vár

Elburjánzott fák a Mexikói úton

FRISSÍTÉS: 2024.05.28.

FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út ezen szakasza nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.”

-----

A Mexikói út teljes hosszában - Egressy úttól a Thököly útig - sok fának kiburjánzott a törzse, lehajlik az ága a járókelők fejére. Ennek az útszakasznak a fáit végig kéne vágni, hogy normálisan lehessen közlekedni a járdán, helyenként a járda felét elfoglalja a bokorrá sűrűsödött fatörzs. Esőben ne söpörje végig az ember fejét a vizes ág, vagy ne szakítsa el az ernyőjét a lelógó faág. Több helyszín képét csatoltam.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 42b

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00146191 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a Budapest, XIV. kerület, Mexikói út Thököly út és Egressy út közötti szakaszán a gyalogos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Mexikói út teljes hosszában - Egressy úttól a Thököly útig - sok fának kiburjánzott a törzse, lehajlik az ága a járókelők fejére. Ennek az útszakasznak a fáit végig kéne vágni, hogy normálisan lehessen közlekedni a járdán, helyenként a járda felét elfoglalja a bokorrá sűrűsödött fatörzs. Esőben ne söpörje végi...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor kihez tartozik? Újabban minden ilyen megkeresést hárítanak! Legalább mondják meg, kit kell akkor keresni!
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Mexikói út ezen szakasza nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Bu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört faág és törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére