Válaszra vár

Illegális ruha szemét szétszórva a járdán

Anonim Járókelő

Illegális ruha szemét + sörözés maradványa - szétszórva a Süllő utcai járdán, a sport bolt lépcsőjén és a mellette lévő első pincelejàrónál is. A mellékelt képek pontosan megmutatják.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Süllő u. 1

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zöldhulladékgyűjtő zsák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Párta köz (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megtelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére