Megoldott

Nincs vízelvezetés

A rettentően átgondolt fekvőrendőr építések miatt a víz nem tud elfolyni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Körte u. 140

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Köszönjük levelét a Körte utcában elhelyezett, még befejezetlen forgalomcsillapító küszöb vízelvezetési nehézségeivel kapcsolatban.
    Tájékoztatjuk, hogy a hirtelen lezúduló csapadé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére