Megoldott

Eldugult csatornanyílás

Anonim Járókelő

Növénnyel benőtt, eldugult csatornanyílás.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 45

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldugult csatornarács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    M3 bevezető (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére