Válaszra vár

Dőlő virágtartó oszlop

Kedves Illetékes!

Az oszlop elkezdett dőlni a Posta előtt.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Mády Lajos u. 6

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Busz műszaki tároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Újpest-központ M (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére