Válaszra vár

Király/Izabella sarok

Anonim Járókelő

Tisztelt illetékesek!

Szeretném felhívni a figyelmüket a Király utca és Izabella utca kereszteződésének állapotára. Az aszfalt annyira rossz állapotban van, hogy a környező lakások minden alkalommal megremegnek, amikor egy troli vagy nagyobb méretű jármű elhalad.
A sok repedés miatt az új festék napok alatt lekopik, így az útburkolati jelek nem láthatók megfelelően. Ezen kívül a parkolásgátló oszlopok is borzalmas állapotban vannak, mind a négy sarkon.

Kérem, hogy újítsák fel a teljes kereszteződést, és rendezzék a parkolásgátló oszlopok ügyét is.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Terézváros

Hozzászólások

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére