Megoldásra vár

Baleset miatt kidöntött kettő darab forgalom terelő rúd

Baleset miatt kidöntött kettő darab forgalom terelő rúd! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a cseréjüről! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sírkert út

Hozzászólások

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére