Megoldásra vár

Egy pad itt felejtődött...

A Széll Kálmán térre az utolsó nagy felújítás során, anno, tömör fából készült köztéri padokat helyeztek el. Ezek néhány év alatt (egyébként pontosan a tervezéskor is előrelátható módon!!) elkorhadtak és eltörtek. Talán tavaly, a forgalmas részekről a padokat eltávolították.
Ez az egy azonban itt felejtődött a Várfok utca végén (Pizza Forte előtt) - és sorsa ugyanaz lett, mint a többi társáé: eltört.
Köszönjük, ha ezzel is történik valami - leginkább egy praktikus, időjárás álló verzióra kellene cserélni.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Széll Kálmán tér 17

Hozzászólások

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Thaler Gyorgy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére