Válaszra vár

Bosszantó lámpa program

A X. Ker. Kőrösi Csoma Sándor úton lévő (villamos megálló vége Kápolna utca kereszt) kifejezetten rossz a gyalogos átkelés programja, legalább úgy állítdák be, hogy át lehessen menni és ne percek legyen az átjelés sokan nem is várják meg, nem véletlen. Ezzel baleset veszélyt teremtve. Hozzászólásnál elérhetőek a videók

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás

Hozzászólások

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    A leg aranyosabb, hogy a túloldalról indulva a gyalogos zöldet kap, de a rendszer még átenged egy villamost. értemén, hogy így ér ide a Szent Lászó tértől a tuja, de akkor ne állítsák meg az autókat é...
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére