Válaszra vár

Hiányzó lámpák

A X. Ker. Kőrösi Csoma Sándor úton, a Kápolna utcai kereszteződésnél hiányzik kettő darab lgyalogos forgalomirányító lámpa, míg ez a kereszteződés túloldalán (és a Kőbánya alsónál is) rendben van itt egy-egy szakaszon hiányzik egy-egy lámpa. Egyik a Kőrösin másik a villamos síneknél.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Liget tér

Hozzászólások

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Somfa köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére