Megoldásra vár

Hiányzó táblák

A X. Ker. Kápolna utca - Kőrősi Csoma Sándor út kereszteződésében a Kápolna út felől hiányoznak a kötelező haladási irány táblák (és az egyik főútvonal vége tábla is) továbbá az egyik behajtani tilos tábla is. A másik irányokból meg vannak. Azért is érdekes mert az enlített helyszínen útburkolati jelek (nyilak) sincsenek, továbbá a lámpában lévő "ferdén balra" nyilak is telezöldesre cserélődtek az évek során. Legalább a táblákat pótolják kérem.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kápolna utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A Kápolna utca-Kőrösi Csoma Sándor út csomópont meglévő forgalmi rendjét felülvizsgáltuk és a kért új jelzőtáblák kihelyezéséről gondoskodunk.

    A megvalósulásig kérjük sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Somfa köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére