Megoldott

Vízözön

Anonim Járókelő

Frissítés:2024.05.22.
IX. kerület Ferencvárosi Önkormányzat válasza:
A megoldás a Vízművek feladata.
_________

1094 Tompa utca 11 előtt ömlik a víz keresztbe az utcán (talán egy csatornából, de olyan mély a víz, hogy nem látszott igazán).

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tompa u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 247 247...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 146124 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest IX.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez 18-án volt aktuális, már akkor megoldódott.
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "1094 Tompa utca 11 előtt ömlik a víz keresztbe az utcán (talán egy csatornából, de olyan mély a víz, hogy nem látszott igazán)."-ról "Frissítés:2024.05.22. IX. kerület Ferencvárosi Önkormányzat válasza: A megoldás a Vízművek feladata. _________ 1094 Tompa utca 11 előtt ömlik a víz keresztbe az utcán (talán egy csat...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapata!

    Hatáskör hiányában kérjük a bejelentést válaszadás céljából a Fővárosi Vízművek Zrt. részére továbbítani szíveskedjenek.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Ferencv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült víz közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csöpög a csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vízelzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére