Megoldásra vár

Kettő darab nagyon megkopott zebra

Kettő darab nagyon megkopott zebra egymás mellett!Megkérném az illetékest hogy gondoskodjon a zebrák újrafestéséről!Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Egészségház

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 10., Kőbányai út-Kismartoni utca csomópontban található kopott kijelölt gyalogos átkelőhelyek útburkolati jeleinek felújítása szerepel az idei éves programunkban.

    A ki
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szikszai Jenő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapesti viszonyokat figyelembe véve ez még egész rendben van
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Somfa köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére