Megoldásra vár

Nagyon gusztustalan Elmű építmény

Nagyon gusztustalan Elmű építmény! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az épület újrafestéséről!Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 47

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/177303/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100070163483

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hozz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: E.ON
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szétporladt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: E.ON
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére