Válaszra vár

Járdára nőtt faágak

1141 Budapest, Csernyus u. 32. sz. előtti járdaszakaszon a gyalogosközlekedést nehezíti a gondozatlan fa.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csernyus u. 32

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Csilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csertő utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy fa letört ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pöstyén utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére