Megoldásra vár

Lámpa nem vált

A XIV. Ker. Csömöri út - Lőcsey út kereszteződésében a képen látható lámpa a forgalom csekélységlére való tekintettel balra csak akkor vált, ha az útba épített súlyérzékelő érzékel járművet. Sajnos ez az autónál kisebbekre nem igaz, motor, smkp, kerekpárt esetében.
Sajnos senki nem fog a végtelenségig várni a pirosnál, vagy amíg kitudja mennyi idő múlva érkezik egy autó, ami eléggé baleset veszélyes.

Sok helyen működik, mozgás érzékelős, vagy kamerás forgalom figyelő, ami akkor vált csak, ha van kanyarodó. Kérem fejlesszék, hogy az autónál kisebb tömegű közlekedők is szabályosan közlekedhessenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csömöri út 12

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. ker. Csömöri út – Lőcsei út csomóponttal kapcsolatos bejelentését. Az Ön által tett bejelentés hatására kivizsgáltuk a bejelentkezők működését. A jelzőlámpa szerv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdöntött lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére