Megoldott

Emberi ürülék Kresz Géza u. 47-49.

Anonim Járókelő

13. kerület Kresz Géza u. 47-49. parkolójánál a fa mellett rendszeresen van emberi ürülék. Mai friss ürülék mihamarabbi eltávolítását szeretnénk kérni(2024.05.18. szombat) Illetve várjuk a főváros és leginkább a 13. kerületi önkormányzat akciótervét és annak megvalósítását az emberi ürülékek utcai jelenségének megszüntetésére vonatkozóan belátható időn belül. Örülünk az új nyilvános mosdóknak, de sajnos ez kevés. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kresz Géza u 47

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza alapján.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a szennyeződés eltávolításról és a terület fertőtlenítéséről gondoskodtak.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zöldhulladékgyűjtő zsák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Párta köz (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megtelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére