Válaszra vár

Négy darab nagyon megkopott pad

Négy darab nagyon megkopott pad a Vígszínházal szemben! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a padok újrafestéséről! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 12

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére