Megoldott

Szemét közterületen

Szemét itt lett hagyva a Magyar Kupa után.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 31. 1143 Magyarország

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elszállították a hulladékot a területről.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145999/szemet-kozteruleten/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Tóth Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ottmaradt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Konténer a sarkon évek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére